*Hei szemszögéből*
A kanapéra ledobtuk a csomagunkat és felrohantunk a szobánkba. Még van egy csomó időnk estig, de mi már most elkezdtünk beszélni mi, hogy lesz.
-Felszedek ma egy pasit -tapsikolt Haru.
-Mindig ezt mondod, de ha odamegy valaki hozzád elküldöd -puffogtam.
-Ez nem igaz. Csak mindegyik egy bunkó -forgatta meg szemét.
-Bezzeg JiMinre meg egyből pattannál. -ahogy kimondtam, vissza is szívtam.
-Nem vagyom JiMinbe szerelmes. Ne kelljen még százszor elmondanom. Zárjuk le ezt a két idiótát -állt fel és a szekrényemhez ment. Kidobott elém egy croptopot, egy rövidnadrágot, ami alig takar valamit, és egy fekete lyukacsos harisnyát.
-Khm...ezt akarod felvenni? -mutattam az anyagokra.
-Nem. Ezt te fogod felvenni. Kis vékonyka testedre szépen passzolna. -elégedetten ült le.
-Mert te nem vagy az, mi? -dünnyögtem.Inkább nem válaszolt. Szerintem az ő alakja pont jó. Se kövér, se sovány. Én meg, mint egy kicsi deszka. Még alacsony is vagyok.
-Mit csináljunk? -terelte a témát.
-Szerintem én kipakolok a dobozból. -felhúztam mamuszom és lassan kimentem. A papírokat vettem ki előbb, amiket széttépve a kukába dobtam. Szinte az egész teli lett a sok hülyeséggel. Aztán az íróeszközeim cipeltem fel. Haru elaludt. Kinevettem. Olyan cuki mikor szuszog. Felvettem a földről egy vékony takarót és ráhelyeztem. Óvatosan kaptam kezembe a pénztárcámat. Össze számoltam a pénzem. Egy hónapig szépen kitudom húzni. A sarki boltba vettem az utam. Energia italért jöttem meg édességért. Az üzletbe illedelmesen köszöntem és az italos polchoz vándoroltam. Pechemre a legtetején volt amit kerestem. Nyújtózkodtam kicsit, de feleslegesen. Ígyse, úgyse érem el. Hátamon éreztem egy tapintást és, hogy valaki leveszi nekem.
-Köszönöm -fordultam a személy felé. Kicsit megdermedtem. Úgy érzem ebből a szituból már sosem mászok ki.
-Kicsi vagy -nevetett.
-Te meg nagyon vicces -indultam el a kasszához.
-Kint megvárlak -bicentett fejével JungKook. Mégis miért? Gyorsan fizettem és kimentem.
-Mit akarsz? -néztem szemébe.
-Amúgy jól néztél ki tegnap. Eljátszuk megint? -húzta vigyorra a száját.
-Ha csak ezt akartad közölni akkor mehetsz is. Nem, nem fogjuk. Remélem soha. -forgattam meg szemem.
-Majd meglássuk -kacsintott. -De most egyedül hagylak, mert van egy kis dolgom.
-Mivan mész kurvázni? -nevettem cinikusan.
-Féltékenység csúnya betegség -tett körülöttem egy kört. Gyorsan indultam el a házunk felé. Még beszélt valamit, de nem hallottam tisztán. Rugdostam a kavicsokat a földön. Felidegesített. Méghogy én féltékeny? Előbb csókolnák meg egy vén pasast, mint őt. Undorító amit letudnak művelni a fiúk. Elővettem egy szál cigeretátt és meggyújtottam. Lassan hazaértem. Haru a konyhában volt.
-Merre voltál? -leraktam elé az energia italt. -Baj van?
-Semmi. Menjünk már elfelé bulizni -szaladtam fel szobámba.
-Mikor indulunk? -kiabált fel barátnőm.
-Egy óra múlva -ordítottam vissza.
Elkezdtem felvenni az ágyra kidobott ruhákat. Felhúztam a piros conversem. Megfordultam a tükör előtt. Nem is olyan rossz. Kisminkeltem magam és a hosszú hajamat begöndörítettem. -Én kész vagyok -léptem be Haru szobájába. -Mindjárt én is. Jól időzítettél. Be is sötédedett -mosolygott. Egy kék egybe ruha volt rajta, magassarkúval. Ő mindig is imádta és tud is benne menni. Elindultam, felvettem kis táskám. Haru bezárta a bejárati ajtót és beindította autóját.
Sikátor*
Becsaptam a kocsi ajtót. Lazán, jártasan besétáltam. Körül néztem és voltak páran. Beültünk a szokásos helyünkre. Egy darabig csak ültünk és néztünk kifelé fejünkből.
-Megyek hozok piát -álltam fel. A tömegen végig haladtam. A bárszékre nyugisan leültem és visszanéztem az ülőhelyünkre. Haru már nincs ott. Hogy tűnhetett el ilyen hamar? Kikértem a nagy adag italomat. Jól szeretném érezni magam. Gondolataim a pultos zavarta meg, hogy fizessek. Kikerestem az összeget, de valaki megelőzött. Ismeretlen volt. Sosem láttam még.
-Szia -köszönt cuki hangon a fiú.
-Szia. Köszönöm -mosolyogtam.
-Nincs mit. Hogy hívnak? -kérdezte.
-Hei. Téged? -néztem a srác kék szemébe. Helyes, de nem az esetem.
-Jay -válaszolt egyszerű hangon.
Belekortyoltam italomba és félre húztam a szám. Elkezdett nevetni. Még ittam párszor ilyet, aztán kezdtem érezni a hatását. Fájt a fejem és szédültem, de tudtam nagyjából a világomról. Nagyon ritkán sikerül kiütni magam.
Jayel jól elbeszélgettünk. Egész rendes srác. Tenyerét combombra rakta és kérdően néztem rá. Lekapott. Visszacsókoltam, mert miért ne?!
Sokáig nem engedte, hogy levegőhöz jussak. Mellettünk köhintettek.
-Épp a barátnőmmel smacizol -kikerekedtek szemeim. Megszólalni sem tudtam. -Most elhúzol ha nem szeretnél néhány foltot magadon -lökte vállba JungKook Jayt. Szegény fiú egyből elment.
-Most ezt muszáj volt? Rendes fiú. Mit keresel itt? -szinte kiabáltam, hogy hallja a hangos zenétől. Mosolyogva nézett, amitől kicsit zavarba jöttem. Mutató ujját ajkaim elé rakta.
-Nézd csak! -mutatott a színpad felé. -A barátnőd megadta magát. Legyél te is olyan cuki -a színpadon nem láttam senkit csak a szriptíz táncosokat. Aztán arrébb kúszott a tekintetem. Ezt nem hiszem el. JiMinnel smárol. Már csak nevetni tudtam, de csak azért, mert részeg. -Ő részeg, de én nem. Miért nem tudsz lekopni rólam? -puffogtam, majd gyengéden megcsókolt. A hormonjaim bizseregtek. Visszavonom, hogy azt mondtam nem vagyok beállva. Nyelvemmel kezdett játszani. Ideges is voltam és boldog is. Nem tagadom, nagyon bejön JungKook. Éreztem, ahogy megemel. Az egész egy álom mesének tűnt. Csók közbe lassan kigombolta a rövidnadrágom.
-Mit csinálsz? -váltam el tőle. Nem mondott semmit, csak felvett ölébe és a mosdó irányába ment. Egy ajtónak neki támasztott és levette rólam az atlétát. Kicsit megszeppentem. Kinyitotta az ajtót és a mosdókagylóra ültetett, majd távolabb lépett.
-Miért kell ilyen elképesztőnek lenned? -fürkészte az arcom. Nem tudom mire értette. -Ha most megdöntenélek mit csinálnál? Az a baj, hogy rohadtul nem tudsz magadról -kerített be.
-Valószínüleg átkoznám ezt a napot. Egyszer úgyis megtörténik. -nevettem. Újra megcsókolt csak mostmár gyengédebben. Benyitott valaki, amire egyből leugrottam. Egy lány érdeklődően nézett ránk.
-Add ide! -mutatam a ruha darabra és hozzám vágta.
-Majd találkozunk -csapta be az ajtót. A csap felé fordultam és megmostam az arcom. Sminkem szétcsúszott. Az a bizonyos lány mellém állt.
-Igaz tudod, hogy Ő még tegnap velem volt? -nevetett cinikusan. Mintha egy nagy lukat ütöttek volna szivembe.
-De velem nem tette meg. -nyugtattam magam.
-Azt hiszed szerelmes beléd? Mikor láttad elősször? -vont kérdőre a lány.
-Nem hiszem. Körülbelül egy hete -hajtottam le fejem. Nem mondott semmit, inkább kiment. Pár perc után én is mentem, egyenesen JiMinékhez. Haru JiMinnel ordibált. Alig álltam a lábomon.
-Hát te? -imbolyogtam.
-Jézus! Te is totál részeg vagy. Felakar menni táncolni -osztotta az észt JiMin.
-Hát hagy menjen -nevettem.
-JungKook? -fogta le Haru kezét. Szegény lány teljesen kivan fordulva magából.
-Vidd ki friss levegőre -mutattam barátnőmre.
-És jössz te is -megfogta egyik csuklóm és kiráncigált mindkettőnket. A friss levegő megcsapta az orrom és hányingert is keltett. Barátnőm rendesen kidobta a taccsot.
-Miért itattad le? -kérdeztem JiMintől.
-Nem én voltam. Valami csajszi -felelt hallkan. Én nagyon szurkolok nekik. JiMin gondoskodó és megértőnek tűnik.
-JiMin! -jött ki a vas ajtón JungKook.
-Nem úgy volt, hogy felszeded? -dagadtak ki az erek JiMin karján. Rám célzott?
-Vigyük haza őket -megfogta Kook a kezem és a kocsiba ültetett. Nem ellenkeztem. Harut mellém ültették. JiMin vezetett, JungKook meg az anyós ülésen ült. Oldalra fordultam és el is aludtam. Éreztem ahogy fejem hátra bukik és két kéz tart meg. Kicsit fáztam, így hozzá bújtam egy mellkashoz, amire kaptam egy homlok puszit. Fogalmam sincs ki az, azt se tudom hol vagyok. A szememet nem bírom kinyitni, annyira fáradt vagyok. Pár perc múlva már gondolataim szerint az ágyon voltam. Sikerült felnyitni szemhéjam. Megfogtam a fiú kezét, hogy ne menjen. Próbált ellenkezni, de az én erőm most nagyobb volt. Lefeküdt mellém és engem meg elég jól elnyomott az álom.
Haru hangos tapsolása keltett. Fájt a fejem, de nagyon.
-Bazd meg! -ültem fel, mikor bejött az ajtón JungKook. Kérdően néztem Harura.
-Nem bírjuk a másnaposságot? -nevetett Kook.
-Dugulj már be. -álltam fel és idegesen a fürdőbe mentem. Váratlan vendég fogadott.
-Reggelt -fordult felém JiMin póló nélkül. Abba a két másodpercbe végig mértem hasát, majd arrébb löktem a mosdó kagylótól. JungKook bejött és bicentett JiMin felé, hogy menjen ki.
-Valamit mondanod kéne, nem? -ült le a kád szélére.
-Nem hiszem. -mosolyogtam.
-Gondolkozz egy kicsit. -komolyodott el.
-Aigoo! -gondolkoztam, de semmi nem ugrott be.
-Nem szeretnél jobban megismerni? -tolt el magától.
Puffogtam egyet, majd ott hagytam.
Haru csinált kaját, amit egyből elkezdtem ízlelni. A srácok is lejöttek, de ők telefonoztak.
-Akkor biztos nem jössz el velem sehova? -nézett rám Kook. A torkomon megakadt az étel. Vigyorogva ránéztem barátnőmre.
-Pláza! -néztem rá mosolyogva. Általában a fiúk utálják.
-Oda megyek én is -csapta össze tenyerét Haru.
-Muszáj pont oda? -nyavajgott JungKook. Bólintottam.
-Akkor mehetünk is -toltam ki magam alól a széket. Felhúztuk cipőnket, én kezembe kaptam táskám és kint is voltunk.
Elővettem egy szál cigit. A felénél kikapta a kezemből Kook.
-Hé! -kiabáltam rá.
-Majd visszakapsz egy felet -szólt vissza előről.
-Nem fogok utánnad szívni -motyogtam.
-Pedig már jól meg ízleltél -nevetett és Haru meg JiMin is felröhögött.
Megforgattam szemem. Alig telt el negyedóra már a nagy épületben voltunk.
-Mi elmegyünk erre -húzta el JiMin barátnőmet. Látszott Jenin, hogy zavarba van és nem igazán akart elválni tőlünk, de nincs más választása.
-Aish! Mit csinálunk? -tettem karba karom.
-Boowling? -ajánlotta fel Kook. Bólintottam majd felmentünk az emeletre.
Csendben sétáltunk egymás mellett. Mikor odaértünk ő fizetett. Megtördeltem ujjam.
-Győzzön a jobbik -adott a kezembe egy nehéz, fekete labdát. Magabiztosan elhajítottam és le is tarolta mindet. Pár ember rám nézett, én meg Kookiera vetettem tekintetem beharapott alsó ajkammal. Mosolyra húzta a száját és ő is eldobta. Neki kettő fent maradt. Pár menetet még lejátszottunk, de aztán meguntuk. Kicsit fájt a kezem is.
-Vesztettél. Bánom nem fogadtunk -nevettem. A vele töltött percek valahogy másak. Az egész időt végig mosolyogtam vele. Lehet hülyén hangzik, de zavarban vagyok a közelében. Viszont nem érzem, hogy szerelmes vagyok belé. Egy pasas nekem jött és JungKooknak lökött.
-Bocs -támasztottam meg magam mellkasán. Szemébe néztem, s egy röpke percig más országba jártam.




